Зустріч оргкомітету проєкту Еразмус+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства» (MEDIATS) — Університет «КРОК»

16 грудня 2019 Новини та події

10 та 11 грудня 2019 року в м.Рига (Латвія) відбулась зустріч оргкомітету проєкту Еразмус+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства» (MEDIATS) за участю партнерів з Азербайджану, Грузії, Іспанії, Латвії, Нідерландів, Німеччини та України.

Галина Богаченко, керівник проєктів та програм управління міжнародного співробітництва Університету «КРОК», презентувала досягнення Університету, а також провела робочі сесії з адміністративного та фінансового управління проєктом, звітності, моніторингу, купівлі обладнання тощо, адже Університет «КРОК» є співкоординатором проєкту. Ректор Нідерландської бізнес-академії, Ян ван Звітен, представив візію проєкту, наголосив на перспективах функціонування міжнародної мережі, ведення реєстру медіаторів та реалізації спільних навчальних програм. Учасники презентували власні досягнення у сфері реалізації проєкту, обговорювали виклики та національні особливості.

Проєкт «Медіація: навчання та трансформація суспільства» (MEDIATS) має на меті допомогти університетам стати ключовими гравцями у сприянні процесам медіації в Азербайджані, Грузії та Україні задля посилення демократії та об'єктивного вирішення проблем шляхом набуття найкращих європейських практик. Завдання проєкту:

• розробка та впровадження магістерської програми «Медіація»
  • заснування Федерації Медіації в Азербайджані, Грузії, Україні та забезпечення сталого розвитку,
  • сприяння розвитку та поширення цінностей медіації у суспільстві

Тривалість проєкту з 15 листопада 2018 року по 14 листопада 2021 рік.

Координатор проєкту – Нідерландська бізнес академія (Нідерланди). Співкоординатор – Університет «КРОК» (Україна). Партнери проєкту: Університет Сан Антоніо (Іспанія), Університет Туріба (Латвія), Університет «КРОК» (Україна), Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (Україна), Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна (Україна), Університет Хазар (Азербайджан), Державний університет Ганджа (Азербайджан), Державний університет Ільї (Грузія), Державний університет Батумі ім.Шота Руставелі (Грузія), Халтгрен Консалт (Німеччина).

Оновлено: Вівторок, 17 грудня 2019 10:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч оргкомітету проєкту Еразмус+ «Медіація: навчання та трансформація суспільства» (MEDIATS)