Практичний сертифікатний курс «Дитяча психологія»: завершальний 7-ий модуль третього набору — Університет «КРОК»

Новини та події

Практичний сертифікатний курс «Дитяча психологія»: завершальний 7-ий модуль третього набору

16 грудня 2019 Новини та події

7 та 8 грудня 2019 року в Навчально-практичному психологічному центрі «Крок за КРОКом» відбувся завершальний 7-ий модуль третього набору практичного сертифікатного курсу «Дитяча психологія» з Оксаною Олейник.

Тема модулю: «Проблеми у школі. Процес навчання: школа та вчителі. Робота з підлітками». Під час завершального заняття модулю відбулася сертифікація, учасники показали глибокі знання, отримані під час курсу. Крім того, була висловлена ціла низка позитивних відгуків: всі говорили про позитивні трансформації, які відбулися в особистості та житті кожної з учасниць, а також дякували Оксані Олейник за змістовний терапевтичний курс.

Вже оголошено про відкритий набір до четвертої групи курсу «Дитяча психологія». Усі, хто бажає отримати знання з дитячої психології та навички роботи з дитячими проблемами ще можуть приєднатися. Другий модуль відбудеться 18-19 січня 2020 року.

Чекаємо на Вас!

Оновлено: Понеділок, 16 грудня 2019 13:25
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

LinkedIn
 
Facebook
 
Instagram
 
Twitter
 
Flickr
 
Telegram
 
YouTube
 
TikTok
 
 
Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практичний сертифікатний курс «Дитяча психологія»: завершальний 7-ий модуль третього набору