22 листопада 2019 Новини та події

21 листопада 2019 року в Університеті «КРОК» відбулася Міжнародна наукова конференція «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку».

Психологічна секція у складі викладачів, студентів бакалаврату, магістрантів та аспірантів Навчально-наукового інституту психології Університету «КРОК» обговорила актуальні психологічні проблеми сьогодення.

Модератор психологічної секції Ірина Валентинівна Сингаївська привітала учасників та гостей, презентувала спікерів. З цікавими науковими повідомленнями виступили Анна Валентинівна Абаніна, Юрій Олексійович Живоглядов, Володимир Юрійович Артемов, Владислав Владиславович Зубченко, Разіда Мугаллімівна Ткач. Робота секції пройшла жваво, змістовно та цікаво.

Оновлено: П'ятниця, 22 листопада 2019 19:54

Ви тут: Новини та події » Міжнародна наукова конференція «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку»