Міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

22 листопада 2019 Новини та події

20 листопада 2019 року студенти Коледжу взяли участь у Міській учнівській конференції асоційованих шкіл ЮНЕСКО, яка присвячена 60-річчю Декларації прав дитини та 30-річчю Конференції про права дитини.

Гросу Артем та Бабенко Єлизавета виступили делегатами, де представили проблеми прав дитини країни Сирії. Під час конференції студенти отримали досвід з публічного виступу, дізналися про структуру захисту прав дітей, порівняли ситуацію захисту прав дитини в різних країнах світу. Крім того, під час круглого столу вони активно працювали над Конвенцією прав дитини, в ігровій формі дисконтували над сучасними проблемами захисту прав дитини.

Щиро дякуємо організаторам конференції та пишаємося успішними кроками наших студентів!

Оновлено: П'ятниця, 22 листопада 2019 11:06

Ви тут: Новини та події » Міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО