Відкрита лекція із далекосхідного живопису сумі-е

21 листопада 2019 Новини та події

21 листопада 2019 року в Університеті «КРОК» відбулось відкрите заняття із далекосхідного живопису сумі-е, котре провела викладач кафедри дизайну Олена Борисівна Агуф.

Студенти-дизайнери ІІ курсу та всі присутні мали змогу познайомитись із загадковим мистецтвом сумі-е, де важливими складовими є легкість рухів та точність дотику пензля до рисового паперу.

Цей різновид традиційного мистецтва – це медитація, пошук внутрішньої гармонії, діалог художника зі своїми думками та переживаннями. Це саме такий вид мистецтва, де максимальна концентрація та душевний спокій поєднані з отриманням естетичного задоволення від процесу малювання.

Усі присутні могли не лише побачити, а й самостійно спробувати свої сили в цьому далекосхідному живописі. По завершенні лекції учасники висловили щире захоплення від знайомства з мистецтвом сумі-е.

Щиро дякуємо Олені Борисівні за проведення такого цікавого заходу!

Оновлено: П'ятниця, 22 листопада 2019 09:32

Ви тут: Новини та події » Відкрита лекція із далекосхідного живопису сумі-е