Пізнавальна екскурсія для студентів-психологів першого курсу — Університет «КРОК»

Пізнавальна екскурсія для студентів-психологів першого курсу

12 листопада 2019 Новини та події

Першокурсники денної форми навчання спеціальності «Психологія» Університету «КРОК» відвідали головний психологічний інститут країни – Інститут психології імені Г.С.Костюка Національної Академії педагогічних наук України.

Пізнавальна екскурсія була організовна в рамках вивчення дисципліни «Вступ до фаху» (викладач кандадат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри психології Ірина Валентинівна Сингаївська).

В Інституті психології перед студентами виступили:

Сергій Дмитрович Максименко — доктор психологічних наук, професор, директор Інституту психології ім.Г.С.Костюка, академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, голова Товариства психологів України;

Людмила Миколаївна Карамушка – доктор психологічних наук, професор, заступник директора Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України з науково-організаційної роботи та міжнародних наукових зв’язків, член-кореспондент НАПН України, Заслужений працівник освіти України, Президент Української Асоціації організаційних психологів та психологів праці (УАОППП), член координаційного комітету та редактор Інформаційного бюлетеня (Newsletter) Європейської мережі організаційних психологів та психологів праці (ENOP), член координаційного комітету Дивізіону І «Організаційна психологія» Міжнародної Асоціації прикладної психології (IAAP), національний представник в Україні Міжнародної Асоціації з економічних досліджень (IAREP);

Валентина Іванівна Лагодзінська, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії організаційної та соціальної психології.

Студенти ознайомились з діяльністю Інституту психології, завданнями різних лабораторій Інституту, особливостями розвитку сучасної психологічної науки та практики в Україні та світі.

Окремий інформаційний блок було присвячено діяльності Лабораторії організаційної та соціальної психології, та Асоціації організаційних психологів та психологів праці, які очолює Людмила Карамушка.

Було дуже цікаво та корисно! Першокурсникам-психологам Університету «КРОК» пощастило вже на початку свого професійного становлення познайомитись з головним психологічним Інститутом країни.

Оновлено: Середа, 13 листопада 2019 16:07

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Пізнавальна екскурсія для студентів-психологів першого курсу