Триває робота навчальних супервізійних груп для практикуючих психологів — Університет «КРОК»

Триває робота навчальних супервізійних груп для практикуючих психологів

11 листопада 2019 Новини та події

У Навчально-науковому інституті психології Університету «КРОК» продовжується робота навчальних супервізійних груп для практикуючих психологів та кризових консультантів «Супервізійна підтримка як інструмент якісної роботи психолога» з Наталією Бойченко.

Говорили про правила і принципи роботи в супервізійній групі, про три фокуси уваги при аналізі клієнтського випадку (на особливості клієнта, на поведінку доповідача й на динаміку між терапевтом і клієнтом). Аналізували два варіанти доповіді при супервізії, а також 5 інструментів супервізії.

У завершальній рефлексії учасники відзначили важливість та цінність супервізії. Усім учасника було цікаво та корисно.

Група продовжить працювати раз на два тижні, по вівторкам з 18.30 до 20.30 год. в ауд. 411.

Оновлено: Вівторок, 12 листопада 2019 16:28

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Триває робота навчальних супервізійних груп для практикуючих психологів