11 листопада 2019 Новини та події

Директор ННІ психології Університету «КРОК» Ірина Сингаївська провела воркшоп на тему «Психологічні особливості дітей різного віку (вікова психологія)» у форматі традиційного бізнес-сніданку для працівників Райффайзен Банк Аваль / Raiffeisen Bank Aval.

На воркшопі аналізували загальні особливості психічного розвитку дитини, вікові етапи розвитку дитини; особливості психічного розвитку дитини в період немовляти та раннього дитинства, дошкільного, молодшого шкільного та підліткового віку.

Тема висвітлювалась у лекційній та практичній формах, тобто 50% теорії та 50% практики. У практичній частині використовувались елементи тренінгу, психологічні вправи. Подібним інструментам у роботі викладачі кафедри психології навчають і студентів на спеціальності «Психологія».

Оновлено: Понеділок, 11 листопада 2019 16:18

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Воркшоп на тему «Психологічні особливості дітей різного віку (вікова психологія)»