Екскурсія до майстерні декору Фактура.UA — Університет «КРОК»

Екскурсія до майстерні декору Фактура.UA

08 листопада 2019 Новини та події

1 листопада 219 року студенти спеціальності «Дизайн» разом із завідувачем кафедри дизайну Н.Лоліною та викладачем кафедри дизайну К.Латій побували в майстерні декору Фактура.UA.

Під час екскурсії майстернею студенти мали змогу побачити всю так би мовити «кухню», із усіма етапами виконання складних фактур та текстур декоративних штукатурок. Вони дізналися більше про роботу майстерні декору, зокрема Фактура.UA, яка понад 15 років формує комплексні декоративні рішення для інтер'єрів та екстер'єрів. Щира подяка кафедрі дизайну Університету «КРОК», за те, що тримає студентів на вістрі дизайнерських тенденцій та декоративних рішень, а також щира вдячність за участь OО. Кукаєву та Н.Чумак.. Крокуємо тільки вперед і по-дизайнерськи!

Оновлено: П'ятниця, 08 листопада 2019 18:59

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Екскурсія до майстерні декору Фактура.UA