КЕПІТ – долучається до науки: навчально-науковий сезон Київської МАН в розпалі

11 листопада 2019 Новини та події

Студенти КЕПІТу вже розпочали свій навчальний сезон у Київській МАН. Так, у Колонній залі КМДА відбулася настановча сесія усіх відділень Київської Малої академії наук – «Науковий променад – 2019».

У веселому та захопливому форматі Київська МАН розпочала науковий рік, це – цікаві наукові експерименти, ігри, квести, вікторини, а також безпосереднє знайомство з кураторами та науковими наставниками, не залишили байдужим нікого. За визначенням організаторів «Наука не повинна бути нудною, вона може захоплювати та надавати драйву науковому таланту та дослідницькому хисту».

Водночас, наші студенти вже почали натхненно працювати над своїми дослідженнями для участі у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт для учнів-членів МАН.

Оновлено: Понеділок, 11 листопада 2019 12:48

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – долучається до науки: навчально-науковий сезон Київської МАН в розпалі