Вітаємо кафедру національної економіки та фінансів Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Вітаємо кафедру національної економіки та фінансів Університету «КРОК»

08 листопада 2019 Новини та події

Щиро вітаємо кафедру національної економіки та фінансів Університету «КРОК» з 4 виданням єдиного в Україні вкрай важливого студентській спільноті підручника «Пенсійна система».

Підручник відкриває слово до читача Голова правління Пенсійного фонду України пан Євгеній Капінус. Авторський колектив у складі д.е.н., професора Грушка В.І., к.е.н., професора Лаптєва С.М., к.е.н., доцента О.О. Пилипенко, к.е.н., доцента Скулиш Ю.І., к.е.н, доцента Румика І.І., д.ю.н., професора, заслуженого юриста України Француза А.Й., д.ю.н., заслуженого юриста України Фатхутдінова В.Г.

Чекаємо з нетерпінням на широку презентацію підручника для всіх зацікавлених!

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 15:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо кафедру національної економіки та фінансів Університету «КРОК»