Студенти-психологи пізнавали тонкощі професії у Психологічному центрі «Доктор Сказка» — Університет «КРОК»

17 жовтня 2019 Новини та події

8 жовтня 2019 року студенти першого курсу спеціальності «Психологія» денної форми навчання Університету «КРОК» відвідали Психологічний центр «Доктор Сказка».

Разіда Ткач — керівник Центру, кандидат психологічних наук, юнгіанський консультант, казкотерапевт, засновник Школи терапевтичної метафори «Доктор Сказка» та Київського юнгіанського інституту, поділилася досвідом та розповіла про напрями діяльності Центру. Вона також розповіла про методи роботи психолога-консультанта, особливості професії практичного психолога та психотерапевта.

Подібні зустрічі є надзвичайно вагомими під час навчання, адже саме завдяки такому спілкуванню студенти можуть безпосередньо дізнатися про практичний аспект майбутньої професії, так би мовити з перших уст.

Оновлено: П'ятниця, 18 жовтня 2019 18:34

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти-психологи пізнавали тонкощі професії у Психологічному центрі «Доктор Сказка»