Осінній марафон у Коледжі — Університет «КРОК»

Осінній марафон у Коледжі

17 жовтня 2019 Новини та події

Три дні поспіль 7,8 та 9 жовтня 2019 року першокурсники Коледжу економіки, права та інформаційних технологій змагалися в різних видах спорту в рамках проєкту «Осінній марафон».

Боротьба була дуже насиченою і цікавою, адже учасники могли показати свою групу не тільки в силових конкурсах, а й в інтелектуальних. Марафон було розпочато зі змагань з волейболу та баскетболу, який дав можливість переконатися, в якої ж групи командний дух найкращий. Наступного дня першокурсники інтелектом виборювали призове місце на турнірі з шахів, а силою — на змаганні з армреслінгу, в якому в цьому році, до речі, змагались і юнаки, і дівчата. Тому боротьба була запеклою, емоційною та цікавою. А вже 9 вересня студентські команди брали учать у спортивних естафетах.

Підрахувавши всі бали, було оголошено, що переможцями цьогорічного Осіннього марафону стали групи:

• ФБС+ЕК – 1 місце,
  • ІПЗ-2 – 2 місце,
  • МА-1 – 3 місце.

Вітаємо переможців та дякуємо молодшим кураторам усіх груп, а також студентам-першокурсникам.

Дякуємо Кондес Тетяні Василівні, керівнику секції фізичного виховання Університету «КРОК» та голові спортивного комітету Студентської ради Коледжу Поворознику Дмитру за організацію та проведення заходу!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Осінній марафон / КЕПІТ / 07.10.2019 - 09.10.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 21 жовтня 2019 10:21

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Осінній марафон у Коледжі