Як проходять практичні заняття студентів кафедри дизайну — Університет «КРОК»

Як проходять практичні заняття студентів кафедри дизайну

24 вересня 2019 Новини та події

13 вересня 2019 року студенти спеціальності «Дизайн» у рамках дисципліни «Матеріалознавство» відвідали ТЦ «Епіцентр».

Ідея дизайну інтер’єру починається з аркушу, а ще швидше – з думки, образу. А от продовжує свій шлях втілення вона у…салонах інтер’єру, шоурумах, будівельних гіпермаркетах. Це етап підбору матеріалів, меблів, освітлення та безлічі інших елементів, які згодом творять ціле – інтер’єр.

От і не дивно, що студентів кафедри дизайну часто можна зустріти за прискіпливим спогляданням, фотографуючих елементи меблів та слухаючих лектора посеред будівельного гіпермаркету. З цього кафедра дизайну починає вересень. Саме таким чином відбувається комплектація власних проєктів студентів. І під час звітування на парі та презентації проєкта буде підтвердження, що він може існувати не тільки на аркуші, але й бути реалізованим у реальному часі.

Оновлено: Вівторок, 24 вересня 2019 16:43

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Як проходять практичні заняття студентів кафедри дизайну