«Студентський туристичний Startup «Мандрівки чарівним Києвом»: захист проекту — Університет «КРОК»

«Студентський туристичний Startup «Мандрівки чарівним Києвом»: захист проекту

11 травня 2019 Новини та події

7 травня 2019 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» представили творчі розробки екскурсійних маршрутів по Києву англійською мовою в рамках проекту «Студентський туристичний Startup «Мандрівки чарівним Києвом».

Це спільний міжкафедральний проект «Школи професійного зростання» кафедри туризму та «Англійського клубу» кафедри іноземних мов та загальноосвітніх дисциплін.

Учасники представили чотири маршрути:

• «Променад навколо Університету Шевченка»,
  • «Стежками Володимирської гірки»,
  • «Намисто парків: «Маріїнський парк»,
  • «Хрещатий парк»: там, де мрії збуваються».

Студенти підготували презентації та відеофрагменти за маршрутами, поділилися своїм першим досвідом та враженнями щодо створення екскурсійних маршрутів.

Подібні проекти – це прекрасна можливість формувати професійні компетентності вже з першого курсу, вчити та удосконалювати англійську мову за спеціальністю.

Дякуємо усім студентам, які брали участь у проекті:

Григор’євій Катерині, Дем’янюк Маргариті (модератору), Ігнатенко Катерині (модератору), Кулагіну Микиті, Майстренко Софії, Матко Юлії (модератору), Мельниченко Крістіні, Нерощиній Катерині, Петьовці Оксані, Портяній Вікторії, Соколовій Марії, Степурі Юлії, Ус Крістіні, Харабарук Надії (модератору), Хвесюк Наталії, Шаповал Катерині, Бовтун Альоні!

Дякуємо командам кафедр – організаторам проекту:

Сокол Тетяні Георгіївні, Пирлік Наталії Василівні, Мелько Людмилі Федорівні, Базілевич Олені Володимирівні, Морозовій Ірині Вячеславівні, Свірідовій Юлії Олександрівні, Ткаченко Марині Анатоліївні!

Захист проекту «Студентський туристичний startup «Мандрівки чарівним Києвом» / 07.04.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 24 травня 2019 16:04

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Студентський туристичний Startup «Мандрівки чарівним Києвом»: захист проекту