КЕПІТ – учасник Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія» — Університет «КРОК»

Новини та події

КЕПІТ – учасник Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія»

24 квітня 2019 Новини та події

17-19 квітня 2019 року в Національному університеті біоресурсів і природокористування відбувалася Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Загальна екологія».

Учасником цієї олімпіади став студент I курсу Коледжу економіки, права та інформаційних технологій спеціальності «Комп’ютерні науки» Валентин Янчарук.

Валентин здобув призове місце на відбірковому етапі Олімпіади, що відбувався на базі Університету «КРОК», та став учасником фінального – II етапу Олімпіади.

Науковий супровід студента здійснювала викладач Коледжу Тетяна Анатоліївна Некіз. Щиро вітаємо Валентина Янчарука з успішною участю у Всеукраїнській олімпіаді з дисципліни «Загальна екологія», бажаємо подальших визначних успіхів та досягнень!

Висловлюємо вдячність Тетяні Анатоліївні Некіз за активну підтримку науково-дослідницької діяльності студентів та якісну фахову роботу з підготовки до участі в Олімпіаді.

Оновлено: П'ятниця, 26 квітня 2019 09:14
Оплата ONLINE
 

Соціальні сервіси

RSS
 
 

Контактна інформація

Будьте завжди з нами

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія»