Студенти Коледжу та кафедри національної економіки та фінансів підготували корисне відео — Університет «КРОК»

10 квітня 2019 Новини та події

На початку квітня 2019 року студенти Коледжу та кафедри національної економіки та фінансів підготували корисне та цікаве відео про те, як заощаджувати кошти.

Університет «КРОК» – це кращий приватний університет країни, про що свідчать рейтинги вишів ось уже впродовж 4-х років, тому що він завжди орієнтований на студента та на сучасні тенденції в освіті та житті. Тож і не дивно, що саме в нашому навчальному закладі відбувається чимало цікавих проектів для саморозвитку та вдосконалення професійних навичок як студентів, так і абітурієнтів.

Як приклад – відеорубрики в соціальних медіа, де представлений наш навчальний заклад. Зокрема, студенти Коледжу та кафедри національної економіки та фінансів Університету – Вікторія Возруд, Єлизавета Галендзовська та Ганна Петриченко – за підтримки KMG, виконуючи в рамках однієї з дисциплін творче завдання, підготували цікаве відео про те, як заощаджувати кошти.

Сподіваємося, що це відео стане корисним як для студентів нашого Університету та Коледжу, так і для всіх інших.

Університет «КРОК» чекає на нових підписників у соціальних мережах!

Підписуйтеся на наші сторінки в соцмережах:

Оновлено: Четвер, 17 червня 2021 15:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студенти Коледжу та кафедри національної економіки та фінансів підготували корисне відео