Студентам Університету «КРОК» запропонували дисципліни на вибір — Університет «КРОК»

Студентам Університету «КРОК» запропонували дисципліни на вибір

08 квітня 2019 Новини та події

8 та 9 квітня 2019 року в актовій залі Університету студентам перших, других та третіх курсів було запропоновано обрати дисципліни на вибір.

Викладачі Університету «КРОК» презентували свої дисципліни для студентів. Університет перейшов на формат освіти, де більша частина дисциплін є обов’язковими до вивчення, а іншу меншу частину студенти можуть обрати за бажанням.

Викладачам довелося серйозно поборотися за прихильність студентів та за те, аби саме їхній предмет обрали до вивчення. Представники кожної з вибіркових дисциплін говорили про її особливості, актуальність та необхідність. Задля привернення уваги студентів до своїх дисциплін викладачі розповідали про те, чому саме їхню спеціальність варто вивчати, демонстрували презентації та застосовували харизму.

Студенти мають час для роздумів, після чого відбудеться анонімне анкетування, за результатами якого будуть розподілені навчальні дисципліни.

Сподіваємося, що такий формат освіти буде сприяти якісному та цікавому професійному навчанню студентів.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Зустріч зі студентами: Вибіркові дисципліни / Університет / 08.04.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 12 квітня 2019 14:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентам Університету «КРОК» запропонували дисципліни на вибір