Вітаємо танцювальний колектив «K-girls» з перемогою!

11 лютого 2019 Новини та події

9 лютого 2019 року танцювальний колектив «K-girls» Університету «КРОК» отримав першу премію на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова Фантазія».

Танцювальний колектив «K-girls» Університету «КРОК» на чолі з хореографом Аліною Гольцевою поринули у атмосферу творчості та веселощів на справжньому святі під назвою Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова Фантазія». Це міжнародний фестиваль на якому танцювальні колективи з Білорусі, Грузії, Молдови, Македонії та з інших країн презентували свої хореографічні таланти.

Наші студентки, танцювальний колектив «K-girls», перемогли та отримали першу премію в номінації «Сучасна хореографія» (змішана вікова категорія).

Щиро вітаємо «K-girls», а також хореографа колективу Аліну Гольцеву з успіхом і бажаємо подальших звершень та творчого натхнення!

Оновлено: Вівторок, 12 лютого 2019 16:37

Ви тут: Новини та події » Вітаємо танцювальний колектив «K-girls» з перемогою!