Церемонію випусків Коледжу у 2019 році розпочато! — Університет «КРОК»

Церемонію випусків Коледжу у 2019 році розпочато!

08 лютого 2019 Новини та події

7 лютого 2019 року відбулося свято вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам спеціальності «Готельне обслуговування».

Цьогорічний випуск уже шістнадцятий. У Коледжі економіки, права та інформаційних технологій свято вручення дипломів завжди залишається найбільш зворушливою подією. За роки навчання всі студенти стали нашими дітьми, тому прощатися дуже важко. Випускників вітали: проректор з навчально-педагогічної роботи (корпоративне управління) Н.В. Наконечна, адміністрація Коледжу (Л.П. Сумбаєва, Л.О. Гурінова), улюблені викладачі (М.І. Романова та Т.Г. Сокол), куратор групи Н.В. Степаненко.

Педагогічний колектив Коледжу докладав чимало зусиль, аби завоювати довіру студентів, разом з ними переживали невдачі й тішилися з перемог, а студенти, у свою чергу, віддячували своїми досягненнями й успіхами (5 дипломів з відзнакою!).

Ми пишаємося тим, що наші випускники не мають проблем ані з подальшим навчанням, ані з працевлаштуванням, і в цьому велика заслуга викладацького складу Університету та Центру розвитку кар'єри.

Бажаємо натхнення, успіхів та перемог в обраній спеціальності! Нехай у вашому житті все буде так, як ви мрієте!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Випуск «Готельне обслуговування» / КЕПІТ / 07.02.2019

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 08 лютого 2019 21:14

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Церемонію випусків Коледжу у 2019 році розпочато!