І Всеукраїнська науково-практична конференція «Етика психотерапії»

13 грудня 2018 Новини та події

24-25 листопада 2018 року в Університеті «КРОК» відбулася І Всеукраїнська науково-практична конференція «Етика психотерапії», яку організувала та провела Українська спілка психотерапевтів (УСП) спільно з Навчально-науковим інститутом психології Університету «КРОК».

У конференції взяли участь психологи та психотерапевти з усієї України.

Завданням конференції з етики було започаткування широкої професійної дискусії по суті та формування єдиних загальних стандартів етики в практиці психологів та психотерапевтів. У виступах реалізовувалися проблеми в межах 4 дискусійних блоків: «Психотерапевт-Клієнт», «Психотерапевт-Психотерапевт», «Психотерапевт-Суспільство», «Психотерапевт і Різне».

У результаті роботи конференції була сформульована загальна резолюція та визначені пріоритетні напрямки подальшої роботи, а також запропоновані доповнення до етичного кодексу УСП.

Щиро дякуємо організаторам та усім учасникам конференції, сподіваємося на подальші зустрічі та співпрацю!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Етика психотерапії/Конференція УСП/ННІ психології / 24.11.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Четвер, 13 грудня 2018 15:19

Ви тут: Новини та події » І Всеукраїнська науково-практична конференція «Етика психотерапії»