Благодійна акція в Цюрупинському дитячому будинку-інтернаті — Університет «КРОК»

Благодійна акція в Цюрупинському дитячому будинку-інтернаті

24 лютого 2012 Новини та події

«KPOK»Благодійна допомога Цюрупинському дитячому будинку-інтернату вже стала традицією для «КРОКівців» за останні вісім років.

Протягом січня та лютого, коли тривав перший етап акції, студенти збирали канцелярію, одяг, іграшки, книжки, засоби особистої гігієни для вихованців будинку.

Завершальним етапом благодійної акції стало відрядження шести студентів Університету на чолі з директором департаменту зі студентських питань Ковальчук Наталією Олександрівною до Цюрупинська, яке тривало з 24 до 26 лютого.

До будинку-інтернату для дітей з обмеженими фізичними можливостями студенти привезли зібрані кошти та речі, а головне – подарували їм чудовий настрій та купу позитивних вражень.

Найбільшу радість принесла довгоочікувана зустріч старих друзів: студенти, які не вперше приїхали до дитячого будинку, були дуже щасливі побачити знайомі обличчя, а діти, у свою чергу, щиро раділи своїм старим друзям. Під час зустрічі студенти та вихованці дитячого будинку обмінялися контактами і домовилися продовжувати спілкування.

За результатами поїздки «КРОКівці» запропонували проводити більше часу з вихованцями будинку-інтернату.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Благодійна акція в Цюрупинському дитячому будинку-інтернаті