Студентська рада привітала чоловіків із Днем захисника Вітчизни — Університет «КРОК»

Студентська рада привітала чоловіків із Днем захисника Вітчизни

26 лютого 2012 Новини та події

Студентська рада привітала чоловіків із Днем захисника ВітчизниЗаходи з нагоди свята розпочалися ще зранку в холі Університету: проводилися конкурси на військову тематику, де найактивніші учасники отримували солодкі подарунки, лунала музика воєнних часів. Дівчата зі Студентської ради, вдягнені у військову форму, пригощали хлопців цукерками.

Університет висловлює подяку за якісну організацію заходу заступнику голови Студентської ради юридичного факультету Ждановій Юлії та студентці ІІ курсу Яковлєвій Катерині.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Студентська рада привітала чоловіків із Днем захисника Вітчизни