Університету «КРОК» була висловлена подяка від Київської Малої академії наук — Університет «КРОК»

Університету «КРОК» була висловлена подяка від Київської Малої академії наук

18 лютого 2012 Новини та події

«KPOK»Керівництво Київської Малої академії виразило подяку Університету "КРОК" та ректору Лаптєву Сергію Михайловичу за неоціненну допомогу в організації ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт членів МАН для секцій відділення економіки.

18 лютого 2012 року в Університеті «КРОК» проходив захист робіт учнів 8-11 класів у трьох секціях відділення економіки, а саме: економічної теорії та історії економічної думки, фінансів, грошового обігу та кредиту, мікроекономіки та макроекономіки. Урочисте відкриття відбулося в актовій залі Університету.

Під час відкриття зі словами підтримки до обдарованих старшокласників і побажаннями подальших успішних наукових пошуків і творчих досягнень виступив перший проректор навчального закладу Шаров Олег Ігорович.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університету «КРОК» була висловлена подяка від Київської Малої академії наук