Вітаємо Алькему В.Г. з обранням до агентства із якості вищої освіти — Університет «КРОК»

Вітаємо Алькему В.Г. з обранням до агентства із якості вищої освіти

06 грудня 2018 Новини та події

5 грудня 2018 року було оголошено результати виборів до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Зступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич зазначив, що участь у засіданні взяли 8 з 9 членів конкурсної комісії. Кворум був забезпечений, як і дотримання всіх інших передбачених законом процедур. Наступний крок – затвердження обраних кандидатів урядом. Після цього агентство зможе розпочати свою роботу.

За результатами конкурсу одним із членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було обрано завідувача кафедри управлінських технологій, доктора економічних наук, професора Алькему В.Г.

Щиро вітаємо Віктора Григоровича із обранням. Бажаємо сил і наснаги до нових звершень!

Оновлено: П'ятниця, 07 грудня 2018 09:22

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Алькему В.Г. з обранням до агентства із якості вищої освіти