Зустріч адміністрації Університету зі студентами-іноземцями — Університет «КРОК»

Зустріч адміністрації Університету зі студентами-іноземцями

04 грудня 2018 Новини та події

28 листопада 2018 року в актовій залі Університету «КРОК» відбулась зустріч адміністрації зі студентами-іноземцями.

В актовій залі зібрались студенти бакалаври із 42-х країн-світу. На початку заходу директор департаменту міжнародного управління Лотарєв А.Г. представив першого проректора Кучко Андрія Миколайовича, який привітав студентів та виголосив вступне слово. Під час зустрічі адміністрації зі студентами-іноземцями йшло активне обговорення навчального процесу. Так, зокрема, проректор з науково-педагогічної роботи Літвін Н.М. наголосила на важливості відвідування занять та зменшення академзаборгованості.

Загалом зустріч-діалог була інформативною та корисною для студентів і пройшла дуже продуктивно.

Щиро вдячні студентам за активну позицію, проявлену під час зустрічі. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та конструктивний діалог!

Оновлено: П'ятниця, 07 грудня 2018 08:56

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Зустріч адміністрації Університету зі студентами-іноземцями