«Українська пісня – мова душі українського народу» — Університет «КРОК»

«Українська пісня – мова душі українського народу»

28 листопада 2018 Новини та події

21 листопада 2018 року в актовій залі Університету «КРОК» студенти всіх факультетів мали змогу насолодитися мелодійними переливами української пісні під час конкурсу «Українська пісня – мова душі українського народу».

Насамперед метою цього заходу було розвинути творчі здібності наших студентів, учасників заходу. Студенти з радістю брали участь у заході та розвивали творчі навички.

В актовій залі лунали українські народні пісні та не тільки. Студенти слухали їх із задоволенням. Викладачі насолоджувалися чарівними співами Вокальної студії «КРОК». Свято пройшло з веселими емоціями, адже їх подарували учасники свята – наші студенти.

Наш Університет в черговий раз довів, що наші студенти уміло розвивають свої творчі навички та мають справжній талант. Було цікаво спостерігати за глядачами, тому що їм дійсно сподобалося свято, й зокрема його тематика.

Щиро вдячні всім, хто завітав на наше свято, а особливо Вокальній студії «КРОК», яка подарувала нам чарівні пісні.

Окрема подяка організаторам – Управлінню міжнародного співробітництва, департаменту зі студентських питань, Культурному центру; а також усім учасникам заходу – Вокальній студії «КРОК» – Шапотайло Олені, Григорчук Анастасії, Лісовській Анастасії, Янчаруку Валентину, Портяній Вікторії, керівнику Студії Маліховській Валерії, ведучим заходу Завиніченко Ірині та Круговцю Максиму.

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Концерт «Українська пісня – мова душі українського народу» / 21.11.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 30 листопада 2018 10:41

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » «Українська пісня – мова душі українського народу»