Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади!

07 квітня 2012 Новини та події

Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади!7 квітня відбулося офіційне закриття ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою».

Перемогу у ІІ турі олімпіади здобула студентка Східноукраїнського національного університету ім. Даля Кононова А.Г.

Друге місце розділили між собою студент Університету «КРОК» Панчішний Д.М. та студентка Харківського національного університету радіоелектроніки Боб К.О. Всього участь в олімпіаді взяли 44 студенти із 12 різних університетів Східної, Західної та Центральної України.

На церемонії закриття учасникам було вручено сертифікати та дипломи переможців, а також підручники зі спеціальності. Організатори заходу отримали подяки.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнської олімпіади!