Відбувся День майбутнього студента

07 квітня 2012 Новини та події

Відбувся День майбутнього студента7 квітня в Університеті «КРОК» пройшла ще одна зустріч абітурієнтів із їхнім майбутнім.

Університет вже втретє проводить День відкритих дверей у формі Дня майбутнього студента.

Цього разу для школярів було організовано майстер-клас "Шлях до мети - спланувати свій успіх за 60 хвилин", відбулася зустріч із адміністрацією Університету та лекція зі вступу до фаху, яку читав викладач Університету.

На урочистому закритті старшокласники разом із батьками взяли участь у лотереї, де розігрувалися чашки і еко-торби. Всі учасники отримали картку Prof Club і право стати повноправними членами профорієнтаційного клубу.

Відразу після закриття двадцять школярів, які першими зареєструвалися на сайті для участі у заході, відправилися на безкоштовне профорієнтаційне тестування, мета якого - допомогти у виборі майбутньої професії.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбувся День майбутнього студента