Результати студентської конференції з міжнародної економіки — Університет «КРОК»

Результати студентської конференції з міжнародної економіки

08 квітня 2012 Новини та події

Результати студентської конференції з міжнародної економікиУ конференції взяли участь студенти третього та четвертого курсів напрямів «Міжнародна економіка» та «Міжнародний бізнес», які представили результати наукових досліджень проблемних аспектів світового економічного розвитку та обговорили нинішні труднощі та суперечності розвитку світової економічної системи.

На конференції розглядалися такі теми: світова економіка та тенденції її розвитку; міжнародні стратегії економічного розвитку; кризові явища у світовій економічній системі; проблеми інтеграції України у світову економіку.

До організаційного комітету конференції ввійшли: доктор економічних наук Рокоча В.В. (голова), кандидати економічних наук Бабій Л.В. та Літвін Н.М.

За результатами конференції було визначено кращі виступи студентів у таких номінаціях: «За новизну дослідження» – Янішевська Альона, 4-й курс, «Міжнародна економіка» (програма «КРОК-Ексклюзив»);
«За ґрунтовність дослідження» – Цеков Костянтин, 3-й курс, «Міжнародна економіка»;
«Найактивніший учасник дискусії» – Буханенко Богдан, 3-й курс, «Міжнародний бізнес».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Результати студентської конференції з міжнародної економіки