Школа лідерства KROK Leaders School — Університет «КРОК»

Школа лідерства KROK Leaders School

06 листопада 2018 Новини та події

27 жовтня 2018 року відбулося закриття школи лідерства KROK Leaders School, яка організовувалася Студентською проектною групою SPG за підтримки Студентської ради Університету та Департаменту зі студентських питань.

Упродовж місяця активні студенти, які в майбутньому хотіли б стати лідерами та активістами студентського життя, отримували знання у сфері проектного менеджменту, лідерства, роботи з командою та постановки цілей, відвідуючи майстер-класи та тренінги. Метою проекту було навчити студентів Університету «КРОК» базовим навичкам лідерства. Учасники були поділені на команди для розробки власних ідей та проектів.

На закритті проекту KROK Leaders School кожна з команд захищала власні ідеї перед журі. Команда-переможниця та найактивніші учасники проекту отримали цінні подарунки від адміністрації Університету та організаторів.

Щиро дякуємо спікерам та партнерам проекту за допомогу в організації цього заходу, а нашим активістам бажаємо успіхів і натхнення в реалізації майбутніх проектів!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Закриття школи «KROK Leaders School» / 27.10.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Середа, 07 листопада 2018 09:15

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Школа лідерства KROK Leaders School