Члени СНТ Коледжу відвідали Науково-технічну бібліотеку ім. Г.І. Денисенка — Університет «КРОК»

Члени СНТ Коледжу відвідали Науково-технічну бібліотеку ім. Г.І. Денисенка

05 листопада 2018 Новини та події

Наприкінці жовтня 2018 року вихованці Київської Малої академії наук, члени Студентського наукового товариства Коледжу економіки, права та інформаційних технологій відвідали Науково-технічну бібліотеку ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Перш за все студентів вразила величність та масштабність закладу. Це найбільша науково-технічна бібліотека України, у її фонді близько 3 млн книг. Щодня бібліотеку відвідує понад 1500 читачів.

У затишному арт-просторі бібліотеки студенти мали змогу побачити унікальний та всесвітньо відомий фізичний пристрій, який використовується для демонстрації обертання Землі навколо своєї осі, – маятник Фуко.

На завершення екскурсії студенти ознайомилися з електронним сайтом бібліотеки, з його ключовими перевагами. Крім того, особливо приємним подарунком від адміністрації бібліотеки було отримання учасниками екскурсії читацьких квитків закладу.

Дякуємо працівникам бібліотеки за чудову зустріч та пізнавальну лекцію!

Оновлено: Вівторок, 06 листопада 2018 10:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Члени СНТ Коледжу відвідали Науково-технічну бібліотеку ім. Г.І. Денисенка