Презентація перших курсів Університету «КРОК» — Університет «КРОК»

Презентація перших курсів Університету «КРОК»

05 листопада 2018 Новини та події

31 жовтня 2018 року відбулася грандіозна та довгоочікувана подія – презентація перших курсів Університету «КРОК», яка цього року присвячена 20-річчю Культурного центру Університету.

Мета заходу – об’єднати і подружити першокурсників, дати їм можливість представити себе всьому Університету, сприяти розвитку командного духу. Це, так би мовити, заключний етап Посвяти в студенти.

Адже презентація перших курсів є важливою подією в житті кожного нового студента «КРОКу». Це чудова нагода показати себе з найліпшого боку перед однокурсниками, студентами старших курсів, викладачами.

Цьогорічне свято не було б таким хвилюючим та цікавим без студентів-акторів, які вражали власними талантами між презентаціями першокурсників. Своїми виступами створювали дружню та щиру атмосферу на сцені Коцюба Анастасія, Кириченко Дмитро, Круговець Максим, Мелащенко Олексій, Міщенко Дмитро, Шамрін Владислав, Горобченко Олександра, Галєєва Карина.

Під час концерту першокурсники також виявляли свої таланти, танцювали, співали, демонстрували відеопрезентації. На урочистому закритті заходу їх нагородили грамотами, а куратори перших курсів отримали заохочувальні цінні подарунки від адміністрації «КРОКу».

За рішенням журі (випускників-активістів Університету «КРОК») перше місце отримала команда студентів спеціальності «Психологія» під назвою «Просто психи».

Дякуємо організаторам – Маліховій Валерії (керівник вокальної студії), Гольцевій Аліні (хореограф), Карапетяну Олександру Робертовичу (директор департаменту зі студентських питань), а також Культурному центру, Студентській раді Університету, кураторам-наставникам груп та всім учасникам:

Команда «6 Гріхів Дизайну»

Куратори: Коцюба Анастасія, Горобченко Олександра

Кравець Марія, Волошина Карина, Галагура Влад, Кізім Валерія, Ревазишвілі Інга, Григорець Анастасія

Команда «Комп’ютерщики»

Куратор: Давидов Максим

Вега Степан, Тищенко Юля, Євтушенко Діма, Батраченко Денис

Команда «Просто психи»

Куратори: Круговець Максим, Кириченко Дмитро

Шапатайло Альона, Костенко Лора, Іванченко Саша, Вальковська Маша, Берковський Ігор, Кулік Даша, Яковчук Катя, Єдинюк Настя, Неткова Ольга, Самойлова Марина, Дромбінський Андрій, Тишинська Аліна

Команда «Туристи»

Куратори: Круговець Максим, Мелащенко Олексій

Дем'янюк Маргарита, Майстренко Софія, Грігор'єва Катерина, Нерощина Катерина, Шаповал Катерина, Степура Юлія, Харабарук Надія

Команда «ФЕП ФЕП ФЕП ОП ОП ОП»

Куратори: Галєєва Карина, Міщенко Дмитро

Заєць Валерія, Фоміна Анна, Завиніченко Іра, Коновалова Анастасія, Тюфтій Карина, Мороз Тетяна, Онищенко Олександр, Кананихін Артур, Радченко Інеса, Щербак Денис, Семенчатенко Сергій, Бойко Богдан, Зверхівський Олександр, Пархоменко Данило

Команда «ФМВ»

Куратор: Жукотський Матвій

Шатило Лев, Гоголь Артем, Цимбалістий Деніс, Москаленко Наталя, Медяник Катерина, Семенченко Дарія, Сирота Аліна, Скутельник Даніела, Леденко Крістіна, Титаренко Лілія, Бойков Данііл, Кісера Дмитро, Бован Микита

Команда «Юристи-Аферисти ПР-18/1»

Куратори: Білецька Анастасія, Корецька Марина

Бабіч Катя, Матевощук Саша, Бельдей Настя, Лисенко Валера, Соколюк Аня, Поліщук Марина, Федаш Оля, Талько Маша, Матюшенко Наташа, Воробцов Гліб, Ткаченко Кирил

Команда «Казкові юристи ПР-18/2»

Куратор: Скороход Тетяна

Талько Маша, Федаш Оля, Соколюк Лера, Сидорук Руслана, Оробцов Глеб, Яценко Юра, Філіпець Максим, Поліщук Марина, Мельник Анна

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Презентація 1 курсу / Університет / 31.10.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: П'ятниця, 09 листопада 2018 13:23

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Презентація перших курсів Університету «КРОК»