КЕПІТ – учасник урочистого відкриття арт-галереї «Місто майстрів країни Здійснення Мрій» — Університет «КРОК»

05 листопада 2018 Новини та події

31 жовтня 2018 року в приміщенні актової зали спеціалізованої школи I-III ступенів № 138 з поглибленим вивченням предметів природничого циклу Шевченківського району міста Києва відбулося урочисте відкриття арт-галереї «Місто майстрів країни Здійснення Мрій».

На зустріч були запрошені творчі особистості – представники культури та освіти України: бібліотекарі, вчителі естетичного циклу, краєзнавці, науковці, музейники, представники громадських організацій, фондів, письменники, художники, музиканти.

У числі почесних гостей заходу був студентський актив Коледжу економіки, права та інформаційних технологій. Це, зокрема, Каріна Цирин (студентка III курсу Коледжу, освітня програма «Право на ринку нерухомості»), Катерина Бігич та Аліна Кулиба (студентки II курсу Коледжу, освітня програма «Право Європейського Союзу»).

Цілком очевидною та вкрай актуальною є проголошена головна ідея створення арт-галереї – передача культурного гена української інтелігенції сучасним дітям; налагодження зв’язків поколінь завдяки мистецтву; створення живого культурного кола через творче спілкування між дітьми і дорослими.

Захід відбувся за підтримки Асоціації художників-чорнобильців членів НСХУ, Українського фонду культури імені Бориса Олійника, Національної спілки письменників України, Національної музичної академії імені П.І. Чайковського, Обласного центру гуманної педагогіки, Центру духовного розвитку та творчої ініціативи «Гармонія» тощо.

Щиро вітаємо засновників арт-галереї, зокрема керівника галереї – Наталію Веселицьку, з визначним дебютом! Щиро бажаємо подальшого успіху та процвітання!

Оновлено: Вівторок, 06 листопада 2018 10:52

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » КЕПІТ – учасник урочистого відкриття арт-галереї «Місто майстрів країни Здійснення Мрій»