Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням гранту! — Університет «КРОК»

Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням гранту!

31 серпня 2018 Новини та події

Наприкінці серпня 2018 року Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2018 р. за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+. Загалом було відібрано 147 проектів, в тому числі 6 проектів за участі України. Проекти будуть реалізовувати 37 закладів вищої освіти та інших українських організацій.

Проект, співкоординатором якого є Університет «КРОК», має назву Mediation: training and society transformation/MEDIATS, мета проекту: розробка та імплементація магістерської програми з медіації. Координатором проекту виступає Нідерландська бізнес академія (Нідерланди), інші партнери: Католицький університет Сан Антоніо в Мурсії (Іспанія), Університет Туріба (Латвія), Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (Україна), Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича (Україна), Університет Хазар (Азербайджан), Гянджинський державний університет (Азербайджан), Державний університет Іллі (Грузія), Батумський державний університет ім. Шота Руставелі (Грузія), консалтингова компанія Hultgren (Німеччина).

Щиро вітаємо усіх учасників проекту і бажаємо успіхів у реалізації поставлених цілей!

Оновлено: Вівторок, 13 листопада 2018 18:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо Університет «КРОК» з отриманням гранту!