Урочиста посвята першокурсників 2018 року — Університет «КРОК»

Урочиста посвята першокурсників 2018 року

01 вересня 2018 Новини та події

31 серпня та 1 вересня 2018 року в Університеті «КРОК» відбулася серія урочистих церемоній з нагоди щорічного свята першокурсників – Посвяти у студенти.

Це одна із найголовніших подій у житті кожного студента, саме в цей час вступник перетворюється на студента, отримавши свій студентський квиток. Крім того, це справжнє свято, до якого залучається вся КРОКівська родина: співробітники, викладачі та студенти Університету і Коледжу.

Святкова атмосфера панує скрізь: гостей ще на вулиці зустрічають студенти, одягнені в мантії, та супроводжують їх до місця реєстрації. Біля актової зали першокурсників та їхніх батьків розважає дитячий джазовий колектив під керівництвом Олександра Вікторовича Михайлова. «Джаз-бенд «КРОК» – саме таку назву носить цей славний оркестр, наш незмінний музичний партнер упродовж уже кількох років.

Урочиста програма Посвяти у студенти 2018 року розпочалася з вітальної промови адміністрації Університету. Перший проректор, доктор фізико-математичних наук, професор Андрій Миколайович Кучко наголосив: «Університет «КРОК» уже понад чверть століття займається навчанням студентів і за цей час довів свою спроможність готувати фахівців вищого ґатунку. Уже декілька років поспіль наш Університет займає першу позицію в кількох національних рейтингах серед вищих навчальних закладів України приватної форми власності».

Під час церемонії першокурсники стали свідками вручення найпрестижнішої нагороди Корпорації «КРОК» – «Зірка КРОКу». Це щорічна традиція, якою відзначаються кращі студенти і викладачі, які є гордістю «КРОКу».

За високий професіоналізм та якісну підготовку студентів нагороджено:

•   Гаріна Бориса Борисовича – доцента кафедри теоретичної та прикладної економіки
  •  Романову Марію Ігорівну – викладача кафедри туризму, циклової комісії з готельно-ресторанного обслуговування
  •  Далявську Тетяну Петрівну – доцента кафедри суспільних наук, головного менеджера (впорядника) сайту
  •  Сасім Марину Олександрівну – викладача циклової комісії з комп’ютерних наук
  •  Маруховську-Картунову Ольгу Олександрівну – професора кафедри суспільних наук
  •  Доляновську Інну Миколаївну – доцента кафедри державно-правових дисциплін
  •  Власенка Андрія Олексійовича – заступника директора департаменту довузівської підготовки
  •  Сингаївську Ірину Валентинівну – директора Інституту психології
  •  Трухачова Олександра Івановича – доцента кафедри міжнародних відносин та журналістики
  •  Медведєву Олену Михайлівну – першого заступника директора Інституту інформаційних та комунікаційних технологій

За високі результати у навчанні та активну участь у студентському самоврядуванні нагороджено:

•  Штака Владислава
  •  Петриченко Анну
  •  Клименко Катерину
  •  Вакулу Олександра
  •  Бабенко Юлію
  •  Титюченко Дар’ю
  •  Сивак Ольгу
  •  Школу Юлію
  •  Мелащенка Олексія
  •  Казік Тетяну
  •  Данченко Любов
  •  Мірошниченка Костянтина

Особливу атмосферу свята створювали чудові ведучі церемонії, а також яскраві танцювальні номери від студентів. Наприкінці заходу Вокальна студія виконала мелодійну, авторську пісню про рідний Університет.

Хоч урочиста частина Посвяти у студенти 2018 року завершилася, усмішка на обличчі новоприбулих студентів не сходитиме ще тривалий час. Адже вони зробили свій перший вірний крок на професійному шляху, обравши найкращий навчальний заклад!

Щиро вітаємо батьків, першокурсників, студентів, викладачів та співробітників Університету «КРОК» із початком нового навчального року!

Оновлено: Вівторок, 13 листопада 2018 18:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Урочиста посвята першокурсників 2018 року