Практична підготовка студентів спеціальності «Туризм» — Університет «КРОК»

Практична підготовка студентів спеціальності «Туризм»

23 липня 2018 Новини та події

У травні 2018 року студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» проходили навчально-ознайомчу практику.

Практика – важлива невід’ємна складова підготовки майбутніх фахівців з туризму.

Студентів гостинно приймали працівники туристичних підприємств «Феєрія», «СвітОгляд», «AngaTravel», де вони познайомились з особливостями роботи підприємств, специфікою туристичних напрямків, туристичного бізнесу.

Вкотре директор турагентства «Світогляд» Лазаренко Галина Петрівна, щирий партнер кафедри туризму, гостинно приймала першокурсників у своєму офісі, ділячись родзинками діяльності турагенції на ринку туристичних послуг.

На практиці студенти відвідали готелі «Україна», «Рамада», «Редісон Blu», де познайомились з дружніми колективами готельних підприємств, дізнались про можливості отримання посад.

Важливою складовою практики є ознайомлення з ресурсним культурологічним потенціалом столиці України, з професією екскурсовода. Студенти відвідали музеї міста Києва: Національний музей Тараса Шевченка, Національний музей «Чорнобиль», Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (експозиція європейського мистецтва), Музей «Золоті ворота» та Музей історії Києва.

Побачене і почуте обговорювалось на круглих столах «Професійні компетентності фахівця з туризму: аналізуємо, оцінюємо, робимо висновки», де студенти обмінювались думками, занотовували головне у творчі щоденники.

Керівниками практики були: Мелько Людмила Федорівна, завідувач кафедри туризму, та Гаврилюк Світлана Павлівна, доцент кафедри туризму.

Студенти 4 курсу вперше проходили виробничу практику, де протягом двох місяців працювали в провідних туристичних підприємствах: «Оазис Тревел Україна», «Сакумс», «Інкомартур», «Ангкор Тревел», «Медіатур», «СвітОгляд», «Поїхали з нами», «Свіжий вітер».

Слід відзначити величезну доброзичливість працівників туристичних підприємств до студентів, з якими вони ділились своїм досвідом, активно залучаючи до професійної діяльності.

Керівником практики від Університету «КРОК» була Гаврилюк Світлана Павлівна – доцент кафедри туризму. До організації практики активно долучився Карлов Олександр Федорович – директор Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК».

Окрім цього, студенти 1–4 курсів протягом року були учасниками традиційної програми кафедри туризму «Школа професійного зростання для майбутніх фахівців з туризму», в рамках якої було проведено значну кількість практико-орієнтованих заходів, серед яких: Туристичні вітальні («Я – мандрівник: Болгарія. Готельний комплекс «Eleniti»: перший досвід за робочою візою» – Луцюк Христина, Войтенко Марія, Болінчук Олександра, Шульга Зоя; «Я – мандрівник: мої літні враження: Іспанія, Туреччина, Чорногорія» – Семенюк Марія, Федорук Катерина, Заярна Ніна; «Специфіка езотеричного туризму» – Шокіна Ганна, Крамаренко Юрій; «Мексика – моя любов» – Бодрова Дар’я та ін.), професійні студії, майстер-класи («Екскурсовод – професія як мистецтво», Сокол Тетяна Георгіївна – доцент кафедри туризму), відвідування туристичних підприємств, готельних та ресторанних комплексів («Radisson Blu Hotel», «11 дзеркал», «Інтерконтиненталь», «Принада» та ін.), музеїв («Софія Київська», Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Музей гетьманства, Музей української діаспори, Національний музей українського народного декоративного мистецтва) та ін.

Студенти другий рік поспіль стали учасниками та організаторами проекту «Лекторій-studio» в рамках родинного свята-фестивалю «КРОК збирає друзів», де представили свої кращі роботи «Туристичні образи світу».

Також студенти разом із викладачами здійснили захопливі подорожі: до Коростеня на ІХ міжнародний фестиваль дерунів (турпідприємство «КиївГрадТур», Колток Лариса), «Качанівка-Соколиний хутір – 2017», «Цілюща сила Карпат» («Активний відпочинок зі змістом», Шпилька Світлана).

Висловлюємо щиру вдячність усім друзям, колегам, партнерам за участь у практико-орієнтованій підготовці студентів!

Оновлено: Вівторок, 24 липня 2018 17:17

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практична підготовка студентів спеціальності «Туризм»