Спеціальність «Медсестринство»: безкоштовне навчання — Університет «КРОК»

Спеціальність «Медсестринство»: безкоштовне навчання

18 липня 2018 Новини та події

Асоціація випускників Університету «КРОК» та Університет «КРОК» започаткували СТИПЕНДІЇ у розмірі річного навчання для вступників 2018 року:

• стипендія для вступників 2018 року на І курс за спеціальністю «Медсестринство» на основі повної загальної середньої освіти (денна форма навчання);
  • стипендія для вступників 2018 року на ІІІ курс за спеціальністю «Медсестринство» з дипломом молодшого спеціаліста – випускників медичних коледжів (денна форма навчання із застосуванням дистанційних форм)!

Ця унікальна пропозиція дозволяє БЕЗКОШТОВНО навчатися впродовж 2018-2019 навчального року!

Скористайтеся можливістю отримати омріяну професію!

Кількість стипендій обмежена (І курс – 10 місць, ІІІ курс – 8 місць). З усіх питань звертайтесь до Інформаційного відділу Приймальної комісії: (044) 455-57-57, 455-57-07.

Пропозиція діє до 1 вересня 2018 року!

Оновлено: Четвер, 19 липня 2018 12:33

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Спеціальність «Медсестринство»: безкоштовне навчання