Акредитаційна експертна комісія закінчила роботу

01 червня 2018 Новини та події

31 травня 2018 року в Університеті «КРОК» закінчила роботу акредитаційна експертна комісія з підготовки бакалаврів напряму підготовки «Туризм».

Відповідно до наказу МОН України від 21 травня 2018 року № 834-2 «Про проведення акредитаційної експертизи» в Університеті «КРОК» упродовж трьох днів працювала експертна комісія з підготовки бакалаврів напряму підготовки «Туризм».

По закінченню роботи було підготовлено висновок експертної комісії Міністерства освіти і науки України за результатами проведення акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів зі спеціальності 6.140103 «Туризм» у ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» (м. Київ) 29–31 травня 2018 року.

З висновком комісії можна ознайомитися тут.

Щиро вдячні членам акредитаційної експертної комісії з підготовки бакалаврів напряму підготовки «Туризм» за плідну роботу.

Оновлено: Субота, 07 липня 2018 14:51

Ви тут: Новини та події » Акредитаційна експертна комісія закінчила роботу