Відбулася презентація студентів, які пройшли ІІ-ий тур Конкурсу на отримання стипендії від АВУ «КРОК» — Університет «КРОК»

11 травня 2012 Новини та події

«KPOK MAFIA»?11 травня відбулося Відкрите засідання Правління АВУ «КРОК», на якому учасники презентували власні досягнення та бачення своєї майбутньої участі в розвитку спільноти випускників та підтримці Університету.

Це був ІІ-ий етап конкурсу, на який пройшло вісім студентів із десяти, які подавали заяви на участь. Нагадуємо, що завданням І-го туру було написати резюме власних досягнень та есе на тему: «КРОК через 20 років». Кандидатами стали: Кiрiллова Анастасiя, Луцiв Катерина, Пiнчук Iрина, Темборська Анастасiя, Тимошенко Марiя, Харченко Павло, Чаплiна Анастасiя, Ястребов Олексiй.

Пройшовши відбір членів АВУ, студенти мали підготувати презентацію не лише власних досягнень, а й основні тези та положення того, як саме вони бачать «КРОК» через 20 років, і про те, які кроки потрібно роботи вже сьогодні, щоб досягти бажаного майбутнього. Виступи студентів були ґрунтовними та базувалися на спостереженнях і пропозиціях щодо покращення умов навчання, матеріально-технічної бази університету, зміцнення корпоративної культури та ін.

Після презентації члени Асоціації залишилися для обговорення та прийняття рішення щодо вибору стипендіатів.

Оприлюднення результатів Конкурсу та оголошення стипендіатів відбудеться 15 травня о 13:00 під час святкування 20-річчя Університету «КРОК», до якого і приурочений Конкурс на отримання стипендії від АВУ «КРОК».

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Відбулася презентація студентів, які пройшли ІІ-ий тур Конкурсу на отримання стипендії від АВУ «КРОК»