Університет «КРОК» вітає Київський коледж нерухомості! — Університет «КРОК»

Університет «КРОК» вітає Київський коледж нерухомості!

11 травня 2012 Новини та події

Університет «КРОК» вітає Київський коледж нерухомості!11 травня відбулося урочисте святкування Дня народження Київського коледжу нерухомості, якому виповнилося 14 років.

Святкування розпочалося з самого ранку. У холі Університету лунали музика та привітання, студенти Коледжу пригощали усіх солодощами, а в актовій залі відбувся урочистий концерт від вихованців ККН.

Найголовнішим сюрпризом став вишуканий торт у вигляді черепашки (символ ККН). Університет «КРОК» та Київський коледж нерухомості висловлюють подяку за гарну організацію свята Студентській раді Коледжу та студентам Чмерук Дар’ї , Дольніковій Вероніці, Маньковському Сергію, Гарбар Ярославу, Войтенку Дмитру, Маньку Євгенію, Ніколко Вікторії, Петрині Анастасії, Коровченку Вадиму, Гапон Юрію, Войтенко Анастасії, Гвоздєву Борису, Філімоновій Ярославі.

Оновлено: Четвер, 29 травня 2014 14:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Університет «КРОК» вітає Київський коледж нерухомості!