Команда Університету «КРОК» посіла ІІІ місце в національних змаганнях SIFE — Університет «КРОК»

Команда Університету «КРОК» посіла ІІІ місце в національних змаганнях SIFE

28 травня 2012 Новини та події

Команда Університету «КРОК» посіла ІІІ місце в національних змаганнях SIFEВітаємо проектну групу SPG, яка виступила від Університету «КРОК» на національному змаганні міжнародного конкурсу SIFE.

Команда Університету «КРОК» презентувала п’ять різних проектів, які вразили суддів своєю інноваційністю та нестандартністю, і пройшла в фінал, змагаючись в лізі із п’ятьма командами інших університетів.

Студенти «КРОКу» виступали двічі, адже конкурс проходив у два етапи. У півфіналі змагалося 13 студентських команд з усієї України. До фіналу потрапили команди Університету «КРОК», Української інженерно-педагогічної академії та Вінницького національного технічного університету.

Команда «КРОК», що вдруге брала участь в цьому конкурсі, отримала приємний трофей - кубок за почесно ІІІ місце в змаганнях.

SIFE — це міжнародна організація, яка об’єднує 38 країн та понад 500 найбільших компаній світу і надає можливість студентам навчатися принципам вільного підприємництва та створювати реальні проекти і нові економічні можливості для людей із різними потребами.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Команда Університету «КРОК» посіла ІІІ місце в національних змаганнях SIFE