Конференція «Психологія та безпека бізнесу» в Університеті «КРОК» — Університет «КРОК»

Конференція «Психологія та безпека бізнесу» в Університеті «КРОК»

30 травня 2012 Новини та події

Конференція «Психологія та безпека бізнесу»30 травня до 20-річчя Університету «КРОК» відбулася науково-практична конференція молодих учених «Психологія та безпека бізнесу».

Конференція розпочалася із відкриття та пленарного засідання, після перерви учасники розподілилися між засіданнями секцій, на яких по завершенню заходу відбулося підведення підсумків.

Тематичні напрямки конференції були розбиті на п’ять секцій, а саме «Фінансово-економічна безпека бізнесу», «Психологічне забезпечення правового захисту безпеки суб’єктів господарської діяльності», «Управління безпекою проектноорієнтованого бізнесу», та «Правові аспекти безпеки бізнесу».

За результатами конференції буде опублікований електронний збірник матеріалів конференції, який включатиме наукові роботи доповідачів.

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Конференція «Психологія та безпека бізнесу» в Університеті «КРОК»