Лекція від Управління з питань нотаріату ГТУЮ у м. Києві — Університет «КРОК»

Лекція від Управління з питань нотаріату ГТУЮ у м. Києві

11 травня 2018 Новини та події

10 травня 2018 року було проведено лекцію «Вступ до нотаріату. Нотаріальна діяльність. Шлях до державної служби в органах юстиції. Стажування та практика» від Управління з питань нотаріату ГТУЮ у м. Києві для студентів юридичного факультету.

На запрошення Центру розвитку кар’єри Університету «КРОК» Управлінням з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у м. Києві, а саме начальником Управління з питань нотаріату Міненком К. В. та завідувачем Київським державним нотаріальним архівом Посипанко А. А. для студентів юридичного факультету було проведено лекцію з презентацією на тему: «Вступ до нотаріату. Нотаріальна діяльність. Шлях до державної служби в органах юстиції. Стажування та практика», а також презентовано правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!».

Щиро дякуємо Управлінню з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у м. Києві та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Оновлено: Понеділок, 14 травня 2018 10:53

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Лекція від Управління з питань нотаріату ГТУЮ у м. Києві