Вітаємо з перемогою! — Університет «КРОК»

Вітаємо з перемогою!

20 жовтня 2015 Новини та події

З 20 до 22 жовтня 2015 року Університет «КРОК» бере участь у Сьомому міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті», що проходить у Київському палаці дітей та юнацтва за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

У рамках форуму Університет відзначено дипломом лауреата конкурсу І ступеня в номінації «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України».

Вітаємо Студентську раду Університету та студради факультетів з цією високою оцінкою роботи, зичимо нових перемог, цікавих ідей і традиційно якісних проектів! Пишаємося вами!

А майбутніх вступників, їхніх рідних та всіх, хто цікавиться Університетом «КРОК», запрошуємо відвідати стенд нашого навчального закладу на форумі 21 (з 10:00 до 18:00) та 22 жовтня (10:00 до 16:00).

Детальніше про захід – за посиланням http://innovosvita.com.ua/

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо з перемогою!