Вітаємо переможців проекту «Ліга факультетів» — Університет «КРОК»

Вітаємо переможців проекту «Ліга факультетів»

17 квітня 2018 Новини та події

12 квітня 2018 року в актовій залі Університету «КРОК» відбувся концерт-нагородження переможців проекту «Ліга факультетів».

«Ліга факультетів» – це проект, організований Студентською радою Університету «КРОК» з метою згуртування студентів, виявлення їхніх лідерських якостей, артистизму та вміння показати свої різносторонні знання.

Проект було розпочато в березні 2018 року. Проходив він трьома етапами:

Перший етап – гра «Найрозумніший».

Учасники першого етапу:

Команда Інституту психології: Мелащенко Олексій, Рубан Влад, Клименко Даша, Бойко Олександр, Макаренко Дарина.

Команда юридичного факультету: Білецька Анастасія, Близнюк Антон, Бабка Анатолій, Касап Юлія.

Команда Інституту інформаційних та комунікаційних технологій: Давидов Максим, Наумов Артур, Гомон Ольга, Савчин Микита, Чаус Катерина.

Команда факультету економіки та підприємництва: Хамуді Газі, Цісар Анастасія, Смоян Ерміне.

Команда факультету економіки та підприємництва: Луганська Анастасія, Яровська Ольга, Косек Олександр, Гребеник Віктор.

Команда факультету міжнародних відносин: Гронський Іван, Репа Тетяна, Коваль Єгор, Руденко Олена, Лисенко Анастасія.

Другий етап – квест «Знайди куратора в Бермудському трикутнику», виконання гімну «КРОК» та змагання з волейболу між дівчатами, армреслінг і пінг-понг між хлопцями.

Учасники другого етапу:

Команда Інституту психології: Редько Влад, Матяш Любов, Соколов Максим, Теплюк Аліна, Пастушок Микита, Сафронова Каріна, Марциновський Сергій, Бойко Олександра, Чаленко Анжела, Мітєва Ольга, Малько Тетяна, Люборец Яна.

Команда юридичного факультету: Скороход Тетяна, Білецька Анастасія, Чайка Юлія, Бендовська Вероніка, Касап Юлія.

Команда Інституту інформаційних та комунікаційних технологій: Давидов Максим, Чертьов Андрій, Войко Марина, Чаус Катерина, Гомон Ольга, Савчин Микита.

Команда факультету економіки та підприємництва: Маліцький Андрій, Власенко Іван, Корся Юлія, Школа Юлія, Бойко Богдан, Марусяк Яна, Лященко Андрій.

Третій етап – представлення відеоролику про факультет. За результатами всіх етапів проекту «Ліга факультетів» перемогу здобули студенти юридичного факультету, друге місце отримали студенти кафедри психології та третє – кафедра туризму. Щиро вітаємо переможців «Ліги факультетів».

Куратори: Мелащенко Олексій, Білецька Анастасія, Джеммель Віола, Демчик Даша, Гронський Іван.

Організатори: Коцюба Анастасія, Вовчок Вікторія, Перепілка Валерій, Старікова Вікторія, Кириченко Дмитро, Круговець Максим, Патрах Марія, Горобченко Олександра.

Висловлюємо особливу подяку організаторам, кураторам та всім командам, які взяли участь у цьому проекті.

Оновлено: П'ятниця, 15 червня 2018 14:50

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо переможців проекту «Ліга факультетів»