Практичне заняття студентів-заочників ІУПР — Університет «КРОК»

Практичне заняття студентів-заочників ІУПР

19 березня 2018 Новини та події

14 березня 2018 року для студентів Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» було проведено практичне заняття на об’єкті Княждвірського НВК.

Нині роботу фахівців із землевпорядкування важко уявити без застосування сучасних технологій, спеціальних високоточних приладів. Тож було організовано кейсове практичне заняття з дисципліни «Геодезія», яке провели старші викладачі ІУПР Бойчук Я.Д. та Ілюк В.Д. для студентів-заочників. Під час практичного заняття студенти мали змогу на практиці застосувати набуті теоретичні знання та отримати необхідні навички в області геодезичного та навігаційного приладознавства.

Оновлено: Вівторок, 20 березня 2018 15:47

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Практичне заняття студентів-заочників ІУПР