Подяка Інституту управління природними ресурсами — Університет «КРОК»

Подяка Інституту управління природними ресурсами

19 березня 2018 Новини та події

На початку березня 2018 року Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» вручено Подяку від командування 10-ї гірсько-штурмової бригади, героя України Зубанича Василя Івановича за організацію та надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям в зоні АТО в Луганській області.

Студентська рада та адміністрація Інституту управління природними ресурсами Університету «КРОК» неодноразово проводили акції щодо підтримки наших бійців і надавали гуманітарну допомогу військовослужбовцям в зоні АТО в Луганській області. Зокрема, з 28 вересня по 13 жовтня 2017 року студентами було проведено акцію «Підтримаємо наших захисників». Під час акції було зібрано близько 3-х тонн гуманітарного вантажу (харчові продукти, консервація, овочі, фрукти, книги, малюнки) і доставлено гуманітарний вантаж до місця дислокації військової частини в Луганській області.

Оновлено: Вівторок, 20 березня 2018 15:45

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Подяка Інституту управління природними ресурсами