Вітаємо із врученням дипломів випускників-магістрів — Університет «КРОК»

Вітаємо із врученням дипломів випускників-магістрів

20 березня 2018 Новини та події

15 березня 2018 року розпочались весняні урочистості з нагоди вручення дипломів магістрів в Університеті «КРОК».

Першими одержали дипломи магістрів випускники Навчально-наукового інституту менеджменту безпеки спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою». Привітав випускників та вручив дипломи директор Інституту менеджменту безпеки, кандидат економічних наук, професор Захаров Олександр Іванович.

16 березня 2018 року отримали дипломи випускники факультету економіки та підприємництва спеціальностей «Маркетинг», «Облік і аудит», «Фінанси і кредит», «Менеджмент ЗЕД», «Логістика» та «Економіка». Під час церемонії багато теплих слів та щирих побажань почули на свою адресу випускники від декана факультету Кахути Надії Дмитрівни. Випускники-магістри також висловили щирі слова подяки на адресу професорів та викладачів Університету. Свято традиційно закінчилося виконанням студентського гімну «Gaudeamus».

Вітаємо випускників, їхніх рідних та друзів із отриманням дипломів магістрів та завершенням важливого етапу у житті! Бажаємо, щоб сьогоднішні здобутки дали початок багатьом успішним особистим і діловим проектам!

Запрошуємо випускників-магістрів приєднатися до Асоціації випускників Університету «КРОК»

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Церемонія випуску / Магістратура / 15.03.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Церемонія випуску / Магістратура / 16.03.2018

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 26 березня 2018 08:58

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Вітаємо із врученням дипломів випускників-магістрів