Історія одного успіху: люди, які поряд — Університет «КРОК»

Історія одного успіху: люди, які поряд

26 жовтня 2017 Новини та події

Цього року КЕПІТом було започатковано новий проект «Історія одного успіху: люди, які поряд». 25 жовтня (в День маркетолога) всі бажаючі мали чудову можливість познайомитись з надзвичайною людиною Азояном Артемом Акоповичем.

Він є не тільки викладачем рекламної діяльності та маркетингових комунікацій в нашому Коледжі, а й автором двох поетичних збірок, лауреатом рекламного фестивалю «Золотий профіль», членом спілки рекламістів України та номінантом літературної премії «Поет року». Артем Акопович поділився історією свого успіху зі студентами та співробітниками «КРОКу».

Висловуємо подяку Діані Журавель, Сергію Капіці, Олексію Гудзю, Дар'ї Шестак, Валерії Голембйовській, Олександрі Ковальовій, Яні Компанець, Емелі Голубєвій за активнісь, небайдужісь та сміливість представити власні поезії не тільки рідною, а й іноземними мовами!

Щиро вдячні Ладягіній Катерині за виконання пісні «Україна».

Особлива подяка організаторам: директору бібліотеки Демиденко Галині Іванівні та заступнику директора Коледжу з виховної роботи Степаненко Наталії В’ячеславівні за організацію, проведення, теплу домашню атмосферу та настрій.

Адміністрація Коледжу вдячна також співробітникам, які разом зі студентською громадою знайшли час і прийшли детальніше ознайомитись із поетичною збіркою нашого колеги: Пирлік Наталії Василівні, Панченко Тетяні Григорівні, Сингаївській Ірині Валентинівні, Заріповій Світлані Зульфирівні, Сушку Анатолію Михайловичу, Перепилиці Галині Миколаївні, Романовій Марії Ігорівні, Попазовій Марині Іванівні, Мамчур Антоніні Олександрівні, Кудряшовій Світлані Вікторівні, Червінській Тетяні Миколаївні.

Бажаємо всім натхнення та нових творчих злетів!

Пропонуємо переглянути фотозвіт

Історія одного успіху: люди, які поряд / 25.10.2017

Університет «КРОК» на Flickr.com – зручні фотозвіти для Вас!

Оновлено: Понеділок, 11 березня 2019 17:27

Ви тут: Вища освіта » Новини та події » Історія одного успіху: люди, які поряд